Drezy a batérie

Jednoduchý výber nového kuchynského drezu

Kuchyňské drezy sú kapitola sama o sebe alebo bez čoho sa žiadna kuchyna neobíjde. Nazrite do našej širokej ponuky a vyberte si z celej rady oblúbených tvarov materiálov a farieb kuchyňských drezov za skvelé ceny. Drezové batérie do kuchyne rôznych tvarov, dostupné v rôznych farebných a štýlových prevedeniach. Vybavte si svoju kuchyňu kvalitou za skvelé ceny.

Kuchynské drezy sú základom každej kvalitnej kuchyne a poskytujú priestor, ktorý potrebujeme na umývanie riadu a potravín. Žiadna kuchyňa nebude dokonalá bez kvalitného drezu. A z našej ponuky drezov si naozaj môžete vyberať. Ponúkame väčšinou malé a veľké granitové kuchynské drezy rôznych tvarov, podľa toho, aký tvar alebo veľkosť drezu chcete vo svojej novej kuchyni. Bude sa k vašej pracovnej doske hodiť biely, krémový, sivý alebo mliečny drez? To je na vás!

#ShowMore#

Aké typy a tvary drezov ponúkame?

Z hľadiska tvaru drezov ponúkame okrúhle drezy, drezy s jednou miskou, drezy s vaničkou alebo bez nej, drezy s odkvapkávacou miskou a rohové drezy, ktoré skvele využijú kuchynský roh a ponechajú vám viac miesta na pracovnej doske. Okrúhly drez bez odkapávača nezaberie žiadnu pracovnú plochu kuchyne. Hoci je určený pre menšie kuchyne, svoj účel určite splní dokonale. Elegantný granitový drez s odkvapkávacou plochou sa určite stane nepostrádateľným spoločníkom pri umývaní riadu a upratovaní kuchyne. Drezy sa zvyčajne dodávajú so sifónom alebo bez sifónu a možno ich namontovať do skriniek s dĺžkou až 45 cm. Predvŕtané otvory pre kuchynské batérie sú zvyčajne už súčasťou drezu, ale určite nie je problém vyrobiť ďalšie otvory pre dávkovač alebo ovládanie prepadu drezu. Pozrite si našu širokú ponuku a vyberte si z radu obľúbených tvarov, materiálov a farieb kuchynských drezov za skvelé ceny.