O NÁS

Názov spoločnosti

Jednoduchý názov spoločnosti TOTO NÁBYTOK hovorí za všetko. zapamatatelný názov = jednoduchý nákup tovaru. U nás je všetko velmi uživatelsky jednoduché, neváhajte a pár kliknutiami nakupujte

logo-kosik-seda_optimized

Vznik a rozvoj spoločnosti

Osobná skúsenosť s nákupom nábytku cez internet viedli  jednatela spoločnosti k zamysleniu ?!? Ponúknuť slovenským zákazníkom možnosť nákupu nábytku, kde sa budu mocť spoľahnúť na kvalitu za dostupnú cenu. Výber a naviazanie spolupráce s výrobcami nábytku bol pre nás základ Vašej súčasnej spokojnosti. Výrobcovia nábytku musia splňovať vysoké požiadavky. Dlholeté skúsenosti s výrobou a dôraz na kvalitu, funkčnosť a praktickosť nábytku je jedným z klúčových parametrov, ktorý musia výrobcovia splňovať. V súčasnej dobe máme už  desiatky výrobcov, ktorí sa špecializujú na jednotlivé kategorie nábytku. Od roku 2018 sme jeden z najnavštevovanejších  e-shopov s nábytkom na Slovensku. Spokojnosť našich klientov nás vedie k postupnému  rozšiřovaniu sa do ostatných štátov Strednej Europy.. A tu rozhodne nekončíme.

sklad-mapa-seda_optimized

Co je trend, nájdeš u nás hned

V TOTO nábytku nájdete cenove dostupný, kvalitný, ale aj moderný, nadčasový a štýlový nábytok, ktorý vám bude slúžiť svojou praktickosťou po dlhé roky. Váš domov sa stane prístavom kludu, pohody a pohodlia. Výber z našeho sortimentu je široký . Snažíme sa pre Vás každý deň ponuku tovaru rozširovať a přidávat nové, moderné kusy nábytku a rôzne bytové doplnky. Z našej širokej ponuky zariadiťe obývačku i detskú izbu, predsieňe, kuchyňe aj spálňe. V jednotlivých kategoriách nájdeťe komody, postele, stoličky, stoly, skriňe, botníky, pohovky, ale aj kompletné sady obývacích stieň, zostavy spálňí a jedáleňské sety.  Celoročne tiež ponúkame záhradný nábytok a podla Vašich prianí vytvárame akcie pre stálych aj nových zákazníkov. Toto nábytok Vám dlhé  roky poslúži, nové trendy zaistí.

produkty-seda_optimized

data_toto-sk_optimized

Sklad a zázemie spoločnosti

Každý deň k nám do skladu prichádzajú plné kamiony tovaru. Naši pracovníci tovar najskôr skontrolujú a následne pripravia pre další rozvoz. Dôkladne zabalený tovar predáme jednotlivým prepravným spoločnosťiam, ktoré Vám tovar privezú až k Vašim dverám. Rozloha  našeho skladu je viac ako 10 000 m2, ale tovar sa u nás moc dlho neohreje.. V záujme celej našej  spoločnosti je, aby Vám nábytok přišel včas a vo Vámi zvolenom termíne.

Veškerú administratívu zastrešujú naši  administratívni pracovníci, ktorý sú Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8 do 17 hod. Pomôžu Vám s výberom nábytku, s objednávkou a zodpovedia Vám akékoľvek Vaše otázky. Naše on-line poradenstvo je Vám kedykoľvek k dispozícii. Rádi poradíme, Vaše sny o byvaní podporíme.

sklad

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie