O NÁS

Názov spoločnosti

Jednoduchý názov spoločnosti TOTO NÁBYTOK hovorí za všetko. zapamatatelný názov = jednoduchý nákup tovaru. U nás je všetko velmi uživatelsky jednoduché, neváhajte a pár kliknutiami nakupujte

logo-kosik-seda_optimized

Vznik a rozvoj spoločnosti

Osobná skúsenosť s nákupom nábytku cez internet viedli  jednatela spoločnosti k zamysleniu ?!? Ponúknuť slovenským zákazníkom možnosť nákupu nábytku, kde sa budu mocť spoľahnúť na kvalitu za dostupnú cenu. Výber a naviazanie spolupráce s výrobcami nábytku bol pre nás základ Vašej súčasnej spokojnosti. Výrobcovia nábytku musia splňovať vysoké požiadavky. Dlholeté skúsenosti s výrobou a dôraz na kvalitu, funkčnosť a praktickosť nábytku je jedným z klúčových parametrov, ktorý musia výrobcovia splňovať. V súčasnej dobe máme už  desiatky výrobcov, ktorí sa špecializujú na jednotlivé kategorie nábytku. Od roku 2018 sme jeden z najnavštevovanejších  e-shopov s nábytkom na Slovensku. Spokojnosť našich klientov nás vedie k postupnému  rozšiřovaniu sa do ostatných štátov Strednej Europy.. A tu rozhodne nekončíme.

sklad-mapa-seda_optimized

Co je trend, nájdeš u nás hned

V TOTO nábytku nájdete cenove dostupný, kvalitný, ale aj moderný, nadčasový a štýlový nábytok, ktorý vám bude slúžiť svojou praktickosťou po dlhé roky. Váš domov sa stane prístavom kludu, pohody a pohodlia. Výber z našeho sortimentu je široký . Snažíme sa pre Vás každý deň ponuku tovaru rozširovať a přidávat nové, moderné kusy nábytku a rôzne bytové doplnky. Z našej širokej ponuky zariadiťe obývačku i detskú izbu, predsieňe, kuchyňe aj spálňe. V jednotlivých kategoriách nájdeťe komody, postele, stoličky, stoly, skriňe, botníky, pohovky, ale aj kompletné sady obývacích stieň, zostavy spálňí a jedáleňské sety.  Celoročne tiež ponúkame záhradný nábytok a podla Vašich prianí vytvárame akcie pre stálych aj nových zákazníkov. Toto nábytok Vám dlhé  roky poslúži, nové trendy zaistí.

produkty-seda_optimized

data_toto-sk_optimized

Sklad a zázemie spoločnosti

Každý deň k nám do skladu prichádzajú plné kamiony tovaru. Naši pracovníci tovar najskôr skontrolujú a následne pripravia pre další rozvoz. Dôkladne zabalený tovar predáme jednotlivým prepravným spoločnosťiam, ktoré Vám tovar privezú až k Vašim dverám. Rozloha  našeho skladu je viac ako 10 000 m2, ale tovar sa u nás moc dlho neohreje.. V záujme celej našej  spoločnosti je, aby Vám nábytok přišel včas a vo Vámi zvolenom termíne.

Veškerú administratívu zastrešujú naši  administratívni pracovníci, ktorý sú Vám k dispozícii od pondelka do piatku od 8 do 17 hod. Pomôžu Vám s výberom nábytku, s objednávkou a zodpovedia Vám akékoľvek Vaše otázky. Naše on-line poradenstvo je Vám kedykoľvek k dispozícii. Rádi poradíme, Vaše sny o byvaní podporíme.

sklad