Prevzatie tovaru

 

Vaša objednávka bola predaná prepravnej spoločnosti, ktorá Vás bude informovať o podrobnostiach dodania

Zásielka je dopravnou  společnosnosťou vždy doručená k prvým uzamykatelným dverám., ktorých adresa bola uvedená ako miesto dodánia - pokiaľ nemáte zvolenú prepravnú spoločnosť s vynáškou. 

Dalšie zmluvné podmienky, prípadné Vaše dalšie požiadavky je nutné už komunikovať s prepravnou společnosťou a dodržať jej obchodné podmienky.

VŽDY prosíme skontrolujte, že obaly nie sú poškodené. 

Je nutná okamžitá kontrola všetkých doručovaných balíkkov i ked   na prvý pohľad nieje obal porušený. Vždy skontrolujte neporušenosť rohov a obalov.. 

Neskoršia reklamácia bez tejto kontroly nebude uznaná.

V prípade poškodenia obalu (obal zdeformovaný, natrhnutý apod.) uvedte do prepravného listu šoféra poznámku - „prevzaté s výhradou“ a obal si vyfoťte pre prípadnú reklamáciu.

Pokiaľ je viditelňe poškodená aj zásielka, zásielku v žádnom prípade neprijímajte!

 

Pokiaľ Vám zásielka príde poškodená, bezodkladňe nás prosím kontaktujte.

Upozornenie:  

Objednávku tovaru na dobierku JE NUTNÉ PLATIT iba V HOTOVOSTI, dopravca neprijíma platbu kartou.

Ak si neprevezmete zásielku od dopravcu vo Vámi odsouhlasenom termíne z akéhokoľvek dovodu či zrušíte objednávku v termíne, kedy bola zásielka už dopravci predaná, nesiete ako kupujúci náklady za uskladnenie a správu objednávky vo výške 60 EUR (https://www.toto-nabytek.cz/obchodni-podminky/).

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie